Informacje dla rodziców i uczniów dotyczące Salezjańskiej Szkoły Podstawowej

  1. W związku z przekształceniem gimnazjum w szkołę podstawową i koniecznością uzyskania opinii sanitarnej, pomimo starań, by klasy VII były w budynku przy ul. Jana Pawła II 58, na dzień dzisiejszy jest ustalone, że klasy VII od 1 września będą w obecnym budynku SP nr 12 (ul. Sowia 7).
  2. W szkole dalej będą obowiązywać mundurki szkolne (koszulka polo i bluza). Koszt zostanie podany po 23 czerwca. Mierzenie strojów będzie w dn. 23-27 czerwca w budynku przy ul. Jana Pawła II (w godzinach pracy szkoły od. godz. 8.00 d0 15.00). Odbiór mundurków będzie pod koniec sierpnia.
  3. W związku z podziałem na grupy klas IV, V, VI, VII, którzy uczą się obecnie w szkole j. angielskiego, odbędzie się test z tego języka w dn. 20 czerwca o godz. 17.00 w budynku przy ul. Jana Pawła II. Obecność obowiązkowa. W przypadku niemożności pisania testu w ten dzień, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu wyznaczenia innego terminu.
  4. Oryginał świadectwa ukończenia obecnej klasy należy przynieść do 26 czerwca do sekretariatu.
  5. Dla uczniów klas IV, V, VI, VII planowany jest wyjazd integracyjny pod koniec sierpnia. Szczegóły zostaną podane po 23 czerwca na stronie szkoły. Klasy  VI-VII pojadą na 3 dni w dn. 30 sierpnia do 1 września. Klasy  IV-V pojadą na 2 dni w dn. 31 sierpnia do 1 września.
  6. Wycieczka integracyjna dla uczniów klas I wraz z rodzicami odbędzie się w dn. 2 września (sobota). Szczegóły zostaną podane po 23 czerwca na stronie szkoły.
  7. Świetlica szkolna będzie dla klas I, a także dla klas IV i V. Prosimy rodziców uczniów z klas IV i V o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu deklaracji, w jakie dni i godziny dziecko będzie korzystało ze świetlicy (do pobrania).
  8. W budynku przy ul. Sowiej 7 będzie możliwość korzystania ze stołówki szkolnej (obiady). Bliższe informacje we wrześniu.
  9. Prosimy rodziców o wypełnienie i przyniesienie do sekretariatu do 30 czerwca deklaracji o ochronie danych osobowych (do pobrania) i wizerunku (do pobrania).
  10. Rozpoczęcie roku szkolnego będzie 4 września (poniedziałek) o godz. 16.30 w kościele pw. św. Jana Bosko. Zostanie odprawiona msza św. a po niej odbędą się spotkania z wychowawcami.
Salezjańska Szkoła Podstawowa im św. Dominika Savio w Lubinie © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme